O mne

V 19-tke som odišla z výšky, pretože mi viac brala ako dávala. Už pred skončením som si našla full-time job v americkom korporáte a hovorila som si: „Veď ja si žijem americký sen, len na Slovensku.“ Za krátko som si uvedomila, že to až taký sen nebude a chcem od života viac, ako robiť 9-5. Prísť na to, mi pomohol (vtedy) rok a pol terapie a práce na sebe. Uvedomila som si, že moju osobnosť vyformovali ľudia okolo mňa.

Ohýbali so mnou ako s plastelínou a ja som ich nechala, aby ma mali radi. Ďalej som to nemohla dovoliť. Škoda, že mi to trvalo 20 rokov, ale radšej neskoro ako nikdy a všetko je na niečo dobré. Krátko potom mi v hlave skrsla myšlienka vlastnej značky oblečenia, nakoľko móda mi bola od malička veľmi blízka a taktiež (ako možno aj pre Teba) boli nákupy mojou formou terapie…dlhé roky.

Milujem všetko ružové a ligotavé a mala som problém nájsť v bežných obchodoch niečo, pri čom by som si povedala: „Wau, to chcem!“ Navyše sa mi nepáčilo stretnúť v meste XY báb s rovnakým oblečením ako mám ja. ICY HEADQUARTERS je viac než len značka, je to riešenie. Rozhodla som sa oň podeliť s Tebou, pretože…baby držia spolu. Dúfam, že  Ti moje kúsky urobia takú radosť, s akou som ich pre Teba vymýšľala.